دريافت لوح تقدير از معاون رياست جمهور

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

/معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده در دیدار "علی اوسط هاشمی" استاندار سیستان و بلوچستان از این استان به عنوان نخستین استان های دارای مرکز معاضدت قضایی بانوان در کشور نام برد و ابراز امیدواری کرد که این نوع مراکز بزودی در سایر استان های کشور نیز فعال شوند


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ،شهیندخت مولاوردی صبح پنجشنبه برای افتتاح مرکز معاضدت قضایی و حمایت حقوقی از زنان و خانواده و شرکت در کارگروه بانوان و خانواده وارد زاهدان شد.
استاندار سیستان و بلوچستان نیز در این نشست که جمعی از اعضای کانون وکلای استان حضور داشتند، از مشارکت گسترده زنان در فعالیتهای سیاسی و اجتماعی و از جمله کاندید شدن در انتخابات خبر داد و گفت که این موضوع بیانگر رشد و بالندگی بانوان و علاقه مندی آنان برای حضور فعال در همه عرصه های جامعه است.
همچنین با حضور معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده، مرکز معاضدت قضایی و حمایت از حقوق زنان و خانواده استان سیستان و بلوچستان افتتاح شد.
مولاوردی در ادامه از بخشهای مختلف این مرکز بازدید کرد.

 

سركار خانم سجادى
اهداى لوح سپاس از معاونت محترم رياست جمهورى و استاندار محترم سيستان و بلوچستان در مراسم افتتاح مركز معاضدت زنان و خانواده در اين استان را به حضرتعالى تبريك عرض ميكنم.